Kamion s jeřábem ABC Abrick Truck Écoiffier s 26 kostkami od 18 měsíců

Popis produktu

Kamion s jeřábem ABC Truck z edice Abrick od francouzského Écoiffier představuje vynikající hračku pro všechny děti od 18 měsíců. Samy si sestaví stavebnici – modrý kamion s návěsem, na který si naloží 26 kostek s vyobrazenými písmenky abecedy, které budou zvedat pomocí jeřábu. Při nakládání materiálu se mohou spolehnout i na 2 figurky pracovníků, které budou dohlížet na jeho správné uložení. Zářivé a pestré barvy na kostkách s abecedou pomohou dětem lépe si zapamatovat jednotlivá písmenka, vytvářejí si paměťové asociace s určitými barvami. Hravým způsobem si tak procvičí i paměť a logické myšlení.

Hra se stavebnicemi pomáhá se všestranným rozvojem dítěte. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s figurkami a dopravními prostředky se rozvíjí jemná motorika, též logické a prostorové myšlení. Pestré barvy a realistické provedení kamionu s kostkami zaujmou každé dítě, vydrží si s nimi hrát po dlouhá léta. Rozměry produktu jsou 29*7*20 cm.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadítě
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu29*7*20 cm
Celková výška20 cm
Rozměry balení37*11*19 cm
Celková délka29 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,53 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.