Hnízdo do postýlky Perle-Reversible Bed Bumper Kaloo v praktické tašce od 0 měsíců

Popis produktu

Kaloo mantinel do postýlky Perle-Reversible Bed Bumper je hezký a bezpečný mantinel na ochranu miminka vhodný pro nejmenší děti od 0 měsíců. Dětský mantinel poslouží na klidný spánek dětí během noci, které budou i při přehazování a neklidných snech díky němu v bezpečí. Mantinel do postýlky je hebký a jemný k dětské pokožce, i živé a neposedné děti budou díky němu v postýlce chráněné. Po obvodu je několik šňůrek sloužících na uvázání k postýlce. Mantinel do dětské postýlky je zabalený v praktické tašce, takže pokud ho nepoužíváte, dá se pohodlně uložit a nezabere mnoho místa.

Kaloo doporučuje pro bezpečné a klidné noci nejmenších dětí vložit do postýlky měkký a příjemný mantinel. Není tak problém s přehazováním, neklidným spánkem a dětmi, kterým se nechce spinkat. Nejmenší děti mají rády při usínání jemné barvy, proto má mantinel příjemné barevné provedení v šedé a bílé. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se mantinel do postýlky stane rychle oblíbenou součástí při spánku nejmenších dětí. Kaloo mantinel do postýlky má rozměry 180*32 cm.

Kaloo je francouzská společnost, která se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček a doplňků na spaní a koupání s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky a doplňky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček a doplňků je důkladně kontrolován, každý produkt musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Doporučený způsob čištění mantinelu je praní při 30 °C, bez použití bělidel a změkčovadel, aby se zachovala jeho barva a kvalita.

Vlastnosti

  • jemný mantinel do dětské postýlky
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • rozměry 180*32 cm
  • něžné barevné provedení
  • ideální na klidný spánek nejmenších
  • v praktické tašce
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • praní při 30 °C, aby se zachovala kvalita a barva mantinelu
  • originální francouzský design
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu180*32 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.