Hasičské auto s vodním dělem Power Worker Fire Fighter Car BIG červené od 2 let

Popis produktu

Hasičské auto s vodním dělem Power Worker je originální a moderní hračka, se kterou se zabaví všechny děti a zejména chlapci od 2 let. Hasičské autogumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu, a disponuje i skutečným vodním dělem, které se dá otáčet a výškově nastavovat. Hasičské auto pro děti je vyhotoveno v realistickém červeném provedení a je vyráběno z kvalitního a odolného plastu v Německu. Robustní záchranářské auto dítě využije uvnitř i venku.

Funkce vodního děla zabaví děti na dlouhé hodiny a budou si při hře připadat jako skuteční hasiči a záchranáři. Do nádrže na vodu se vejde až 0,75 l vody a vaše dítě může začít hasit pouhým stisknutím tlačítka. Moderní záchranářské vozidlo se velmi snadno čistí, v případě znečištění ho můžete jednoduše umýt pod tekoucí vodou. Rozměry hasičského auta jsou 21*40*29 cm. Má oblé hrany a povrch je příjemný na dotek, takže dítě si s ním do sytosti a bezpečně pohraje. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Toto pracovní vozidlo s vodním dělem rozvíjí dětskou představivost a fantazii. Chlapci i dívky si rádi hrají hry na povolání, přibližují se světu dospělých. Při manipulaci s pracovními autíčky si dětičky také zlepšují své motorické dovednosti a logické myšlení. Hry na povolání vedou děti k odpovědnosti a spolupráci se svými vrstevníky. Hasičské auto BIG se podílí na všestranném vývoji dítěte.

Hasičské auto Fighter Car je testováno německým kontrolním orgánem TÜV Rheinland v souladu s přísnými bezpečnostními normami GS. Německá značka BIG je výrobce špičkových hraček, které získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Nezaměnitelný design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu21*40*29 cm
Rozměry balení60*40*44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,10 kg
Objem L0,75 l
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.