Gril stojící na zahradu Garden&Seasons Écoiffier s potravinami a 16 doplňků od 18 měsíců

Popis produktu

Dětský gril na zahradu Garden&Season od francouzského výrobce Écoiffier je perfektní zahradní hračka pro všechny děti od 18 měsíců, které rády grilují, či pomáhají při grilování. Gril je vyhotoven v pěkné šedé barvě a stojí na 3 stabilních nohách, přičemž na 2 nohách jsou černá kolečka, takže se dá gril snadno přesouvat z jednoho místa na druhé. Dětský gril má uzavíratelné víko s praktickou rukojetí. Součástí grilovacího setu pro děti je i polička umístěná uprostřed grilu, která slouží k odkládání grilovacích pomůcek.

16dílná sada na grilování pro děti obsahuje 2 nádobky na sůl a pepř, lopatku a kleště na převracení jídla, párky na grilování, kuřecí maso, rajčátka, papriku, prostě všechny pochoutky mistra kuchaře, které si mohou malí nezbedové kdykoliv ugrilovat. Dětský gril je bez zvukových a světelných efektů. Děti si zahrají na povolání kuchařů, díky čemuž se přibližují světu dospělých, učí se přijímat odpovědnost, rozvíjejí si logické myšlení, fantazii a představivost. S grilem se zabaví i několik dětí, společně si pochutnají na grilovaných dobrotách. Rozměry grilovacího setu jsou 42*33*46 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*33*46 cm
Celková výška46 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,1 kg
Barvašedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.