Garáž farma Creatix Farm Station Majorette s Bio obchodem traktorem a zvířátky od 5 let

Popis produktu

Stavebnice farma Creatix Farm Station od francouzského výrobce Majorette představuje skvělý dárek pro všechny kluky a dívky již od 5 let. Zahrají si hry na farmáře, přičemž budou mít k dispozici opravárenskou dílnu Workshop pro zemědělské stroje, Bio obchod na prodej zemědělských surovin, podkrovní sklad a velkou stodolu pro 4 zvířátka, mezi nimiž jsou 2 kravičky, koník a pejsek. Součástí farmy je také velká plocha s motivem zemědělského dvora, na kterém se mohou pást zvířátka. Stodola má otevíratelnou střechu a dveře, umožňuje dětem snadný přístup při hře se zvířátky. Precizně vypracované detaily na stavebnici zaručí, že si s ní vaši nejmenší zahrají na dlouhá léta.

Při péči o farmu se děti spolehnou i na farmářský stroj – k dispozici budou mít červený traktor Massey Fergusson 8700 o délce 7,5 cm, součástí sady jsou i 2 balíky sena. Stavebnice farmy okouzlí malé farmáře pestrými a bohatými barvami, doplňky s pečlivě propracovanými detaily jim umožní naplno se ponořit do světa fantazie. Při hře na zemědělce se přibližují světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a učí se, jak vypadá práce na farmě. Také získávají pozitivní vztah k přírodě a zvířatům. S farmou si zahraje najednou i několik dětí, kamarádů a sourozenců, přičemž si zlepšují komunikační schopnosti, logické myšlení a jemnou motoriku.

Rozměry stavebnice jsou 68*58*20 cm. Francouzský výrobce Majorette se již dlouhá léta specializuje na výrobu prvotřídních autíček a stavebnic, které si oblíbily děti a sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují pravým francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
Rozměry produktu68*58*20 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.