Pracovní dílna Mecanique Tool Set Trolley Écoiffier na vozíku s 31 doplňky od 24 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětská pracovní dílna Mécanique na vozíku Tool set Trolley je krásná hračka pro malé kluky, kteří se rádi hrají na malé kutily. Celá dílnička, včetně všech doplňků, je vyrobena z kvalitních plastů, které jsou sametové na dotek a zároveň velmi odolné, takže mnoho vydrží. Převeden je v červené a černé barevné kombinaci se stříbrnými doplňky, takže vypadá jako skutečná pracovní pomůcka. Dvoupatrová dílnička je na vozíku se čtyřmi koly, takže je snadno přenosná a malý kutil si ji může vzít všude s sebou.

Spodní patro slouží jako úložiště na potřebné nářadí, které je neodmyslitelnou součástí každé dílny. Nářadí pro malé opraváře obsahuje kromě šroubů a matic i kladívko, šroubovák, vrtačku či francouzský klíč. Celkem obsahuje dílnička až 31 doplňků. Vrchní patro slouží jako pracovní plocha. Na ní může malý kutil naplno využít svou tvořivost. Najde tam i malý svěrák na přidržení svého díla. Nejenže se při této činnosti dobře zabaví, ale také získá manuální zručnost a zlepší si jemnou motoriku, která je v pozdějším věku velmi důležitá.

Dětská pracovní dílna Mécanique na vozíku Tool set Trolley je krásná, komplexní a detailně propracovaná hračka od francouzského výrobce Écoiffier, takže splňuje nejpřísnější evropské standardy. Rozměry dílničky jsou 43*31*45 cm. Vhodný je pro děti ve věku od 2 let. Všechny nástroje jsou ergonomicky řešené tak, aby je umělo dítě přesně uchopit a zacházet s nimi.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu43*31*45 cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Hmotnost1,68 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné