Stavebnice Abrick farma Écoiffier od 18 měsíců

Popis produktu

Dětská stavebnice Abrick - farma je určena pro všechny malé farmáře či farmářky! Na farmě se nachází vše, co k takovému prostředí patří. Velká farma s otevíratelnými brankami a jeřábem na seno, figurky farmářů, krásné zvířátka (ovečka, prasátko a kravička), velký traktor s vyklápěcí vlečkou, kolečko, konvici na mléko a různé jiné. 70 barevných dílků této dětské stavebnice je vyrobeno z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic ÉCOIFFIER Abrick. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Rozměry stavebnice jsou 48*40*35 cm.

Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 18 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nestíratelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu - dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už se hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení.

Francouzská firma ÉCOIFFIER je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Výrobky v kategorii dětské stavebnice nejsou tím jediným, co tato úspěšná firma vyrábí.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu48*40*35 cm
Rozměry balení59*40*52 cm
Hmotnost1,31 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné