Dveře s funkčním zamykatelným zámkem k Smoby domečku Neo Jura Lodge My House a Friends House s UV filtrem

Popis produktu

Hraje si vaše dítě rádo v dětském domečku? Pokud máte doma dětský domeček nebo jej plánujete koupit, určitě využijete i praktické doplňky a příslušenství od renomovaného francouzského výrobce Smoby. Potěšte své děti zajímavými dveřmi s funkčním zamykatelným zámkem, které můžete jednoduše vyměnit na domku za původní poloviční. Plné dveře v červeném barevném provedení jsou ve stejném odstínu jako celý domeček a dokonale s ním ladí jako komplet.

Dítě s plnými dveřmi získá větší pocit soukromí a bezpečí. Kulaté otvory na dveřích poslouží jako průzory, přes které dítě pozoruje okolí během hry na schovávanou se svými sourozenci a kamarády, a navíc během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků. Dveře jsou uzamykatelné, klíček se z dveří nedá vyjmout, a tak nehrozí, že ho dítě ztratí. Poštovní schránka na dveřích poslouží na posílání různých dopisů, obrázků a vzkazů, které si mohou děti navzájem vyměňovat.

Dveře mají pevné dvojité plastové stěny, jsou vyráběny nejmodernějším výrobním procesem Blow Molding, stejně jako domečky Smoby. Dveře jsou stabilní a odolné vůči povětrnostním vlivům a zároveň je jejich povrch jemný a sametový na dotek. Splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti, i díky oblým hranám. Barvy na dveřích a domku nevyblednou ani po dlouhém čase zásluhou anti UV filtru a zachovají si své krásné a zářivé barvy po dlouhá léta, i přes nepříznivé počasí. Rozměry dveří jsou 41*3*91 cm, přičemž jejich celková výška je 91 cm. Dveře se na domeček snadno připojují, umožňují jednoduchou montáž.

Designové dveře od Smoby svým originálním francouzským vzhledem a funkčními prvky rozvíjejí u dětí fantazii a představivost, získávají nové dovednosti a přibližují se světu dospělých. Zvědavé děti prozkoumají různá vylepšení na domečku a jistě se potěší tomuto skvělému doplňku. Dopřejte svým dětem kvalitní dveře od Smoby, které ocení při hře se sourozenci a kamarády. Každý doplněk k dětskému domečku nabízí nové možnosti jeho využití a zabaví se s ním více dětí.

Dveře jsou vhodné pro domečky:

Renomovaný francouzský výrobce Smoby vyrábí kvalitní plastové hračky pro děti již celá desetiletí. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Hračky Smoby představují tu nejlepší volbu pro každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*3*91 cm
Celková výška91 cm
Rozměry balení42*8*94 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,67 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.