Dřevěný Xylofon Color Xylophone Hammering Bench Eichhorn s 3 míčky a kladívkem od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěný xylofon Color Xylophone Hammering Bench od německé značky Eichhorn je krásná hudební hračka, která potěší všechny muzikanty již od 24 měsíců. Barevný xylofon je vyroben z kvalitního dřeva s jemným povrchem, takže vytvoří v dětském pokojíčku veselou a příjemnou atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při hraní s kladívkem na tomto oblíbeném nástroji s 8 různými tóny. Velkou radost jim udělá i zatloukačka s 3 míčky, které po zatlučení přejedou po xylofonu a vydávají tak okouzlující zvuky. Děti se s touto skvělou hračkou učí rozeznávat nové zvuky, zlepšují si jemnou motoriku.

Hudební hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální xylofon je vyhotoven v pestrých barvách, které zaručeně upoutají pozornost každého dítěte. Dřevěné hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjejí jeho talent a jsou vytvořeny z přírodního materiálu. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí. Xylofon ze dřeva vydrží ve vaší rodině dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Rozměry produktu jsou 13*25*24 cm.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný xylofon s 3 míčky a kladívkem
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu13*25*24 cm
Celková výška24 cm
Rozměry balení40,5*28*31,5 cm
ZvukovéAno
HudbaAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.