Dřevěný ptáček Peacock Colours Tender Leaf Toys s barevným peřím v ocase od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěný ptáček Peacock Colours je krásný dárek pro všechny děti od 18 měsíců. Ptáček ze dřeva je vyhotoven ve tvaru páva, který má nádherný pestrobarevný ocas, sestávající z pěti dřevěných per, která se dají roztahovat a skládat. Každé pírko má průhledné okénko v akrylové barvě, přes které se dítě může dívat a sledovat okolí v různých barvách. S populárním dřevěným ptáčkem si děti procvičí jemnou motoriku, naučí se lépe rozeznávat jednotlivé barvy a kreativně se rozvíjejí. Dřevěného páva navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Dřevěný páv je vyroben z pečlivě zpracovaného dřeva a jemné linie v kombinaci se sytými barvami působí na děti uklidňujícím dojmem a zároveň v nich probouzejí fantazii a představivost. Ozdobný ptáček okouzlí děti pravým britským designem a na jeho výrobě se podíleli i zruční řemeslníci, kteří si dali záležet na každém jednom detailu. Jednotlivé tvary a barvy působí nadčasově, nesou v sobě vlastní hlubokou myšlenku, v dětech se probouzí estetické cítění a vytváří při hře neopakovatelnou atmosféru. Množství herních možností zabaví vaše nejmenší na dlouhé roky, přičemž poslouží i dalším generacím dětí.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný páv s barevným ocasem
  • kvalitní hračka pro všestranný rozvoj dětí
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu20*5*11 cm
Rozměry balení20*5*22 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.