Dřevěný obchod s markýzou Shop Market Eichhorn s poličkami a pultem pro potraviny z borovice

Popis produktu

Dřevěný obchod s markýzou Shop Market je nadčasový obchůdek od německého výrobce Eichhorn, který je jako stvořený pro všechny chlapce a dívky již od 3 let. Stylový obchůdek je vyroben z prvotřídního borovicového dřeva a tvrdého kartonu, působí útulným dojmem a je propracovaný do nejmenších detailů. Jemný přírodní vzhled klasického dřeva v kombinaci se sytými barvami zaujme všechny děti, vytvoří v pokojíčku útulnou a radostnou atmosféru. Hra na povolání obchodníků a prodavačů se rychle stane oblíbeným způsobem trávení volného času, do kterého se zapojí kamarádi i sourozenci.

V zadní části obchůdku se na stěně nachází praktický policový systém, do kterých si děti budou moci naskládat zboží, které budou nabízet zákazníkům. Nad poličkami je praktická stříška ve formě markýzy, která se dá nastavit podle potřeb dítěte. Na boční straně obchůdku lze uložit další zboží do otevřené přihrádky, která je propojena s výdejním pultem s tabulí na kreslení a 4 pestrobarevnými textilními poličkami, takže budou mít dětičky dostatek úložného prostoru. Na tabuli si mohou křídou napsat otevírací hodiny, akční ceny pro daný den a jiné informace o nabízeném zboží (křída ani zboží nejsou součástí balení). Hloubka interiéru obchůdku lze při montáži nastavit na 55 cm, 43 cm nebo 31 cm.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, takže děti se výborně zabaví s produktem nejvyšší kvality. Jemné linie obchůdku v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou kreativitu a fantazii. Německá kvalita a prvotřídní design vytváří při hře neopakovatelnou atmosféru. Děti při hře na obchodníky a zákazníky objevují množství herních kombinací, obchůdek si mohou doplňovat různým příslušenstvím a doplňky. Tímto způsobem se učí spoléhat samy na sebe, realizují své sny a nebojí se improvizace. Tráví svůj čas smysluplně, přibližují se světu dospělých a nabírají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání. Rozměry produktu jsou 80*62*130 cm, výška pracovní plochy 53 cm.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • stylový dřevěný obchůdek
  • přístup z více stran, otevřený policový systém
  • bez příslušenství
  • německý design a kvalita od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu80*62*130 cm
Celková výška130 cm
Výška pracovní plochy53 cm
Rozměry balení16*72*65 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost7,80 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.