Dřevěný kosmetický stolek s židlí Forest Dressing Table Tender Leaf Toys zrcadlo a 5 šuplíků

Popis produktu

Dřevěný kosmetický stolek s židlí Forest Dressing Table od špičkových designérů značky Tender Leaf Toys představuje vynikající dárek, který potěší všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Stylový bílý stolek rozzáří a zútulní každý dětský pokojíček, stojí na 4 pevných nohách a je vybaven kulatým zrcadlem s oušky, ve kterém se mohou děti do sytosti prohlížet. Kosmetický stolek nabídne dětem 5 šuplíků, do kterých si mohou odkládat kosmetické doplňky. Výška pracovní plochy stolku je 56 cm a výška sedáku na židli 33 cm.

Jemné bílé provedení stolku v kombinaci s britským designem podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěný stolek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Děvčátka se zabaví při hře na kadeřnice a kosmetičky, díky čemuž se přibližují světu dospělých, trénují si jemnou motoriku, rozvíjejí si své dovednosti a komunikační schopnosti. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Dětský kosmetický stolek okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru. Kosmetické doplňky nejsou součástí balení. Celkové rozměry stolku jsou 60*44*96 cm.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu60*44*96 cm
Celková výška96 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost14 kg
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.