Dřevěné puzzle Vaiano Disney Educa 2x25 dílů od 4 let

Popis produktu

Dřevěné puzzle Educa jsou krásné a kvalitní puzzle s motivem pohádky Vaiano. Je to příběh o dobrodružstvích odvážného dívky, která chce zachránit svůj lid. Balení puzzle obsahuje 2 různé skládačky s počtem dílků 25. Puzzle pro děti se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabičky. Dětská hra s těmito puzzle vhodně rozvíjí fantazii, představivost a manuální zručnost dětí, pěstují si jí smysl pro detail a koncentraci. Puzzle jsou vhodné pro děti od 5 let. Velikost obrázku po sestavení je 28*20 cm.

Balení puzzle obsahuje 2x25 dílků. Puzzle po sestavení tvoří dva obrázky. Puzzle jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Splňují bezpečnostní standardy - jsou bezpečné pro děti. Tyto puzzle představují pestrobarevné obrázky z pohádky Vaiano. Jednotlivé dílky puzzle jsou větších rozměrů a umožňují snadnější manipulaci. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her.

V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce. S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Na vyžádání přes formulář vám zašle výrobce Educa bezplatně ztracené dílky pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodSpain
Rozměry produktu26*18 cm
Rozměry balení25*16.5*6.5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle2x25
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...