Dřevěné hudební nástroje Music Set Eichhorn buben a xylofon od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné hudební nástroje Music Set od německé značky Eichhorn je skvělá sada hudebních nástrojů, vhodná pro děti již od 12 měsíců. Barevný xylofon je vyroben z kvalitního dřeva s jemným povrchem, takže vytvoří v dětském pokojíčku veselou a příjemnou atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při hře na buben s motivem krokodýla. Děti se při hře na hudebních nástrojích spolehnou na dřevěnou paličku, učí se rozeznávat nové zvuky a zlepšují si jemnou motoriku.

Hudební hračky jsou důležité pro vývoj každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Buben a xylofon jsou vyhotoveny v pestrých barvách, které zaručeně upoutají pozornost každého dítěte. Dřevěné hračky Eichhorn jsou zaměřeny na všestranný rozvoj dítěte, rozvíjí jeho talent a jsou vytvořeny z přírodního materiálu. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy kvality, hračky splňují i přísná kritéria kvality, jsou bezpečné pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný xylofon a buben s paličkou
  • špičkový německý design Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
Rozměry balení4*24*19 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,3 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.