Dřevěná závodní auta Formula One Racing Playmat Tender Leaf Toys na plátěné dráze a s doplňky

Popis produktu

Dřevěná závodní auta Formula One Racing je špičkový dárek pro chlapce a dívky od 3 let. Originální 12dílná sada obsahuje nádhernou hrací podložku z plátna, na které po rozložení najdou děti závodní dráhu, na kterou si mohou složit 2 formule, se kterými budou moci závodit na okruhu. Součástí sady jsou i směrové mantinely, označení startu Grand Prix Racing a nechybí ani vlajky, kterými se spustí závod. Moderní dřevěnou sadu navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zkušení řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na formulích podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Hrací podložka s doplňky vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se výborně zabaví při hře na závodníky, budou se snažit co nejdříve dorazit do cíle a vyhrát hlavní cenu. Sada s dřevěnými formulemi je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří při hře útulnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné formule s hrací podložkou
  • 12dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu72*51*7 cm
Rozměry balení20*6*27 cm
Celková délka72 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle12
Barvašedá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.