Dřevěná tabule oboustranná Wooden Board Smoby magnetická/na křídu výškově nastavitelná skládací s 80 doplňky

Popis produktu

Dřevěná tabule oboustranná Wooden Board od francouzského výrobce Smoby je vyhotovena z bukového dřeva v kombinaci s odolným plastem, příjemným na dotek. Nadčasovou tabuli ocení kluci i holky už od 3 let – z jedné strany si na ni mohou psát fixou a z druhé strany křídou. Obě strany se pak dají jednoduše setřít hadříkem nebo houbou. Pod kreslicí plochou je úložný prostor pro kreslicí pomůcky, který částečně chrání podlahu před padajícím prachem při psaní křídou. Na boční straně se nachází box, do něhož si mohou uložit magnetické doplňky. Klip ve vrchní části poslouží dětem k uchycení papírů s oblíbenými obrázky.

Děti se mohou těšit na skvělou sadu 80 doplňků, mezi nimiž najdou magnetická písmenka, čísla, znaky, fixku, barevné křídy a hadřík. Tabule je vyhotovena v příjemné kombinaci jemných barvách, ozdobí každý dětský pokojíček, jeho výška se dá nastavit maximálně do výšky 120 cm. Děti se s ní zabaví na dlouhá léta a zároveň se učí vytvářet svá první slova, počítat různé příklady a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka pro kreslení pomáhá rozvíjet umělecké vlohy, dětskou fantazii a šikovnost při kreslení. Díky množství doplňků je tato hračka skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, je vhodným doplňkem do předškolních zařízení.

Tabule pro děti lze velmi rychle poskládat, nezabírá moc místa. Její rozměry jsou 50*55*120 cm, přičemž celková výška je 120 cm. Smoby už dlouhá léta přináší dětem nadčasové hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu50*55*120 cm
Celková výška120 cm
Rozměry balení47*10*57 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.