Dřevěná tabule na tužky a křídu Small Blackboard Eichhorn s 3 tužkami a houbou 5 dílů

Popis produktu

Dřevěná tabule na tužky a křídu Small Blackboard od německého výrobce Eichhorn je perfektní dárek pro všechny děti od 3 let, které si rády kreslí. Moderní tabule má pevnou konstrukci z prvotřídního bukového dřeva, které je příjemně hladké na dotyk. Na tabuli si děti mohou kreslit s klasickými tužkami, přičemž v sadě najdou 3 barevné tužky a praktickou houbu, se kterou tabulku jednoduše setřou. Děti se tak budou učit psát nová písmena a čísla, rovněž si mohou na tabuli kreslit obrázky a různé geometrické tvary.

Nadčasová tabulka působí přirozeně, přináší dětem originální spojení s přírodou. Učí se vytvářet svá první slova a rozvíjet si tak logické myšlení. Tato dětská pomůcka na kreslení v nich rovněž podněcuje umělecké vlohy, fantazii a šikovnost při kreslení. Je skvělým pomocníkem pro děti v předškolním a raném školním věku, své využití najde i v předškolních zařízeních. Rozměry školní tabule pro děti jsou 25*18 cm. Německý design a nejvyšší kvalita zpracování zaručí vašim dětem spoustu radostných chvil.

Již více než 60 let přináší německý výrobce Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů, k výrobě hračky použito výhradně 100% dřevo FSC® získané udržitelným lesnictvím v Bavorském lese. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu25*18 cm
Rozměry balení1*20*32 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,21 kg
Note100% FSC recycled
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.