Dřevěná skládací strašidla Monster Stacker Tender Leaf Toys 6 postaviček v plátěném sáčku

Popis produktu

Dřevěná skládací strašidla Monster Stacker je výborný dárek pro všechny děti od 3 let. Bohatá 7dílná sada obsahuje nádherný plátěný sáček s uměleckým obrázkem strašidla, ve kterém si dítě může nosit 6 dřevěných strašidel, která se dají navzájem spojit a vytvářet tak různé stavebnice. Spolu s nimi dítě zažije množství radostných chvil, může si je brát na výlety, návštěvy, skládat je se svými sourozenci. Strašidelnou skládačku navrhli přední designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design na strašidlech podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada figurek vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi si budou vymýšlet strašidelné příběhy a dobrodružství s novými figurkami každý den. Sada s dřevěnými strašidly je produktem nejvyšší kvality, pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, komunikační schopnosti, logické myšlení a představivost. Okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý pokoj a vytvoří veselou a zároveň strašidelnou atmosféru.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost, zkoumají nové tvary a barvy přirozenou, hravou formou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže se vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné skládačky strašidel s plátěným sáčkem
  • 7dílná souprava
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu14*14*15 cm
Rozměry balení17*13*11 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle7
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.