Dřevěná kuchyňka Buscuit Janod červeno-zelená se 6 doplňky od 3 let

Popis produktu

Hledáte kvalitní dětskou kuchyňku ze dřeva? Dřevěná dětská kuchyňka Buscuit Janod je vhodný dárek pro všechny děti od 3 do 8 let. Dětská kuchyňka je vyrobena z kvalitního a pevného dřeva. Kuchyňka je vyhotovena v atraktivní červeno-zelené kombinaci a malí kuchaři a kuchařky budou mít radost ze sady 6 doplňků: 2 dřevěné vařečky a vidlička, hrnec s pokličkou, pánev s rekvizitou smaženého vajíčka, kuchyňská rukavice.

Dřevěná kuchyňka má zabudovanou troubu a vedle ní se nachází otevírací skříňka pro kuchyňské náčiní. Kuchyňka je také vybavena dřezem, 2 plotýnkami na vaření a hodinami s pohyblivými ručičkami. Součástí kuchyňky jsou také věšáky na vařečky a 2 poličky na odkládání potravin. Výška pracovní plochy kuchyňky je 50 cm a její celkové rozměry jsou 58*30*78 cm. Výška kuchyňky je 78 cm.

Hra na kuchaře je velmi zábavná hra, kterou si oblíbily všechny děti. Při hře s kuchyňkami se nejlépe rozvíjí dětská fantazie a kreativita. Děti si hrají na šéfkuchaře v restauraci, na domácí hospodyňku, vaří své rodině, svým kamarádům a přitom si povídají a rozvíjejí i své jazykové dovednosti. Přípravou různých vymyšlených jídel si uvědomují, jak náročná je příprava jídla, přibližují se světu dospělých. Je to výborný způsob, jak děti naučit vážit si jídla, které jim doma každý den připravujete.

Francouzská designérská kuchyňka je nadčasová dřevěná hračka, se kterou se dítě zabaví na dlouhé hodiny. Francouzská značka Janod vyvíjí prvotřídní hračky pro děti, které splňují přísné evropské standardy a předpisy, což zaručuje maximální bezpečnost pro vaše děťátko. Za kvalitou společnosti Janod stojí mnohá mezinárodní ocenění. Jsou to hračky s francouzským designem, které mají veselé barvy a hebký povrch.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu58*30*78 cm
Celková výška78 cm
Celková délka58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5 kg
Barvazelená,červená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...