Dřevěná koloběžka čtyřkolová Wooden Scooter Smoby s intuitivním ovládáním a výškově nastavitelná od 5 let

Popis produktu

Dřevěná 4kolová koloběžka Wooden Scooter od renomovaného francouzského výrobce Smoby je originální a nadčasová koloběžka, vhodná pro chlapce i dívky od 5 let. Koloběžka je vyhotovena v moderní černo-zelené barevné kombinaci. Díky svému celokovovému rámu a stabilnímu čtyřkolovému systému je jako stvořená pro malé závodníky, kteří se na ni mohou bez obav spolehnout a budou ji intuitivně ovládat. Široká nášlapná část koloběžky je vyrobena z kvalitního a odolného dřeva, s protiskluzovým povrchem a nápisem Smoby.

Koloběžka Wooden Scooter se dá v případě potřeby jednoduše složit, takže se vejde do auta a můžete ji svému dítěti vzít na výlet. Řídítka s protiskluzovými držadly jsou výškově nastavitelná, přičemž se dají nastavit do maximální výšky 72 cm. Kolečka na koloběžce jsou gumová, nabízejí tichý chod, a navíc jsou chráněna proti proražení, popřípadě se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nová. Celkové rozměry koloběžky jsou 65*32*72 cm. Koloběžka má nosnost 50 kg. Koloběžka se vyznačuje schopností růst spolu s vaším dítětem, které s ní zažije spoustu zábavy a radostných chvil, takže ho rozhodně tak brzy neomrzí.

Moderní koloběžka se čtyřmi kolečky je mnohem stabilnější, bezpečnější a pohodlnější než klasická koloběžka. S koloběžkou se děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti tráví více času na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky, a to chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce kvalitních plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Hračky mají oblé hrany, aby byly děti během veselých her chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu65*32*72 cm
Celková výška72 cm
Celková délka65 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
gift SS2024ECO162 Lopatka a hrable
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.