Dřevěný traktor s vlečkou Farmyard Tractor Tender Leaf Toys s figurkou farmáře a zvířátky od 18 měsíců

Popis produktu

Dřevěný traktor s vlečkou je perfektní hračka pro malé farmáře a farmářky již od 18 měsíců. Originální dřevěná sada v pravém britském stylu obsahuje nádherný červený traktor, spolu s figurkou farmáře, který v přívěsu veze koníka, husičku a balíky slámy. Děti si s touto sadou zahrají na farmáře, budou se starat o zvířátka, vozit je na pastvu a spolu se sourozenci a kamarády si budou vymýšlet různé veselé farmářské příhody. Nadčasovou sadu s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a na výrobě se podíleli zruční řemeslníci.

Syté barvy a originální britský design farmářské sady podněcují rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dřevěná sada vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace dětí. Sourozenci a kamarádi se zabaví se zvířátky, řídí traktor a starají se o své hospodářství. Traktor s přívěsem umožňuje dětem snadnou manipulaci. Dřevěná sada je produktem nejvyšší kvality, takže si s ní děti zlepšují jemnou motoriku, komunikační schopnosti a představivost při hře na povolání.

Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti. Barevné doplňky v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost. Tato sada okouzlí nejen děti, ale i dospělé, ozdobí každý dětský pokojíček, vytvoří útulnou atmosféru.

Hlavním cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, ve kterých probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěný traktor s přívěsem a zvířátky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný pro děti od 18 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu24*10*11 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
gift SS2024TL4721 Drevený králik,TL4722 Drevený zajac,TL4723 Drevený ježko,TL4724 Drevená líška,TL4725 Drevená srnka,TL4726 Drevená veverička,TL4727 Drevená lasica,TL4728 Drevený jazvec
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.