Popis produktu

Špičkoví designéři Smoby představují originální francouzský domeečk se zahradní restaurací Chef House DeLuxe s nástavbovým řešením a podlahou, který se stane na dlouhá léta oblíbeným místem pro chlapce a dívky již od 2 let. Zažijí množství radostných chvil při hře na profese – budou řídit vlastní restauraci, vařit v kuchyňce, roznášet objednávky, přijímat platby, a dokonce se starat i o vlastní zahrádku. Postarají se o své hosty, připraví jim chutná jídla a naplno využijí veškerou svou fantazii a představivost. Inovativní domeček se pyšní množstvím doplňků a příslušenství, děti ho využijí i během zahradních posezení a oslav, ale také v interiéru, dá se s ním hrát po celý rok.

Domeček se šedou střechou působí jako skutečný, jeho tyrkysovo-bílý povrch připomíná reliéf z kamene a dřeva. Jeho součástí jsou plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, takže se dovnitř dostane příjemný vánek během horkých letních dnů. Jedno velké okno je vybaveno stříškou, pod kterou je pracovní pult, přes který dítě komunikuje se svými zákazníky, přijímá objednávky, inkasuje peníze a vydává jídlo. Na okenice lze zavěsit informační tabulky, na které se dá psát s křídou. Malí obchodníci na ně napíší informace o cenách produktů, otevíracích a zavíracích hodinách.

V prostorném interiéru objeví děti kuchyňskou linku s integrovanou pečicí troubou a ledničkou, dřez na mytí nádobí, poličku na talířky s háčky na kuchyňské náčiní a poličku na koření s úchytkami na objednávky. Kuchaři budou nadšeni varnou deskou s plynovým grilem s imitací plamenů, díky kterým působí velmi realisticky. Děti se dosyta zabaví s 38 doplňky, mezi nimiž se nachází kečup, hořčice, džus, pánev s palačinkami, kuřátko, párky, hamburger, různé druhy koláčků, slánka, pepřenka, láhev na vodu, napichovací vidlička, nůž na krájení surovin, naběračka, příbory s 2 talířky, 2 sklenice, tácek na krájení a zelený podnos.

Malí prodavači se mohou spolehnout na pokladnu s kalkulačkou, přičemž nechybí ani replika mikrofonu. Zákazník, který si přeje zaplatit kartou, může využít platební terminál, do kterého se vkládá platební karta a z druhé strany se do ní dá vložit kartička s objednávkou s celkovou cenou. Domek s restaurací vydrží bavit děti po dlouhá léta. Naučí se vzájemně spolupracovat a rozdělí se na zákazníky a majitele restaurace, kteří budou mít na starosti obsluhu a roznášení objednávek, vaření a pečení, přijímání plateb. Budou se snažit, aby byli zákazníci spokojeni se svým jídlem, zjišťují, jak ve skutečnosti vypadá každodenní život kuchaře. Rozvíjejí si komunikační schopnosti, jemnou motoriku a pomocí her napodobují dospělé, získávají pocit zodpovědnosti.

Plně vybavený domek v sobě zahrnuje i kvalitní letní kuchyňku se 17 doplňky, piknikový stolek s lavicemi a malí zahrádkáři ocení předzahrádku s květináči, ve kterých si mohou pěstovat různé bylinky a květiny. Zahrádka lze umístit kamkoliv, dítě si ji přizpůsobí podle svých potřeb a představivosti. Součástí domečku je i zvonek, kterým návštěva ohlásí svůj příchod dále okapová roura s barelem na zachycování dešťové vody, která se dá umístit na tu stranu domku, která vám nejvíce vyhovuje. Součástí je i praktická konvička na zalévání. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby.

Malé neposedy potěší celé dveře s klíčkem, spolu s otvorem na dopisy od pošťáka a designovými otvory, které během slunečných dnů vytvářejí originální efekt paprsků (součástí jsou i poloviční dveře, dají se vyměňovat). V balení se nachází i kvalitní plastová podlaha, která má multifunkční využití – dá se využít na vytvoření podlahy v domku, terasy nebo i chodníku k domku. Plastovou podlahu tvoří 18 čtverců (celková plocha 3,6 m²), které se spojují klipovým systémem bez nářadí. Podlaha je vyrobena z prvotřídního 100% recyklovatelného plastového materiálu, který nezatěžuje životní prostředí. Je vzdušná a zároveň tvoří ochrannou vrstvu mezi domečkem a zemí, v exteriéru umožňuje dětem chůzi po rovném povrchu.

Domeček pro děti je vyroben z odolného plastového materiálu, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Domek je vyhotoven v krásných zářivých barvách, které si zachová i po letech díky anti UV filtru, který je ochrání před slunečním zářením. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí. Rozměry tohoto domku jsou 125*132*136 cm a jeho celková výška je 135 cm. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • nadčasový domeček s restaurací a obchodem
 • součástí i letní kuchyňka s 17 doplňky
 • elektronický zvonek
 • piknikový stůl s lavicemi
 • předzahrádka s květináči
 • plné uzamykatelné dveře
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • kvalitní plastová podlaha
 • 38dílná sada doplňků
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr chrání barvy před vyblednutím
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • moderní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu125*132*136 cm
Celková výška136 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvatyrkysová
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.