Domeček Nature Smoby s UV filtrem bílo-zelený od 24 měsíců

Popis produktu

Dětský domeček Smoby Nature má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte již na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku je opatřen jedinečným UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domek nezabírá mnoho místa a tak se nemusíte obávat, že by vám doma překážel. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Dětský domeček Nature od Smoby má jedinečnou zásuvnou okenici zářivé oranžové barvy a mřížkované okno, celý domek je laděn do krásné barevné kombinace oranžové, bílé, zelené a červené.

Barvy a design perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Pro svou nadčasovou jednoduchost a velký vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a výška domku je 127 cm. Dvířka do domečku mají rozměry 91 * 42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Dětský domeček Nature má střechu červené barvy s imitací střešní krytiny. Celý domek je dotvořen reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle všech evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, která je ověřena během dlouhých let své existence. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci.

Domečky pro děti Smoby patří díky své vysoké odolnosti a kvalitě k nejkvalitnějším na trhu. Požitek ze hry v domku je jedinečný a díky důslednému ergonomickému řešení děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby když pojmenovávají předměty či jednotlivé doplňky domku. Dětský domeček Smoby je - na rozdíl od dřevěných domků - krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí, ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • kvalitní plastový domeček
 • dvojité plastové stěny
 • zasouvací okenice
 • střecha s imitací střešní krytiny
 • inspirovaný nejnovějšími architektonickými trendy
 • je pevný a stabilní
 • díky velké hmotnosti odolává vlivům počasí
 • celková výška 127 cm, rozměry dveří 91 * 42 cm
 • kvalitní francouzský výrobek
 • ze sametově jemného plastu
 • vhodný pro chlapce i dívky od 2 let
 • zahraje se s ním několik dětí, je dostatečně prostorný
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Hmotnost13,50 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.