Domeček My Neo House DeLuxe Smoby s kuchyňkou zahrádkou a stolečkem k posezení

Popis produktu

Francouzští designéři Smoby přicházejí s originálním domečkem Neo House DeLuxe, se kterým se skvěle zabaví všechny děti již od 2 let. Příjemně je potěší plné uzamykatelné dveře s otvorem na dopisy od pošťáka, 2 okna s 2 otevíratelnými okenicemi a 2 kulatá okénka, které zajistí během letních dnů v domku příjemný vánek. Povrch domku připomíná reliéf z kamene a dřeva, přičemž ho zdobí i pěkný obrázek ptáčků. Jeho využití je celoroční – v exteriéru i interiéru.

Domeček pro děti má k dispozici letní kuchyňku se 17 doplňky, rozšířenou předzahrádku s květináči, kterou si přizpůsobí podle své fantazie, okapovou rouru s barelem na zachycování dešťové vody (možnost uchycení z více stran domku), spolu s konvičkou na zalévání. Malí zahradníci tak mohou zalévat a starat se o květiny, získají správný postoj k přírodě. Pokud děti nemají dostatek dešťové vody na zalévání, můžete jim nalít vodu na střechu, odkud jim steče přes okap do sběrné nádoby. Rovněž si zahrají na hostitele a kuchaře, svým hostům připraví v kuchyňce nejednu pochoutku. Součástí balení je také praktický stoleček KidStool, který se pyšní nosností až 50 kg. Tento zahradní nábytek děti využijí nejen při posezeních v zahradě a na dvoře, ale i v interiéru jako běžný nábytek. Je ošetřen anti UV filtrem, takže si zachová své krásné barvy po dlouhá léta.

Plné vstupní dveře se dají zamykat klíčem, mají otvor na dopisy od pošťáka a kulaté designové otvory různých velikostí, přes které proudí do domečku dostatek světla a během slunečných dnů vytvářejí působivý efekt slunečních paprsků. U vstupních dveří se nachází elektronický zvonek, kterým ohlásí návštěva svůj příchod. Po hře a zábavě děti využijí vnější piknikový stolek se dvěma lavicemi, kde si mohou odpočinout, popovídat si, najíst se nebo si zahrát stolní hry. Při objednávce máte možnost v košíku dokoupit k domku i kvalitní plastovou podlahu ve 2 variantách – podlaha pod domeček (sada 12 dílů) nebo podlaha pod domeček i vnější doplňky (sada 18 dílů).

Při výrobě se použil výhradně odolný plastový materiál, který vydrží dlouhá léta a jeho povrch je jemný, sametový na dotek. Dětský domeček je vyhotoven v barevné kombinaci bílé, zelené, červené a šedé barvy a nádherný vzhled si zachová díky anti UV filtru, který spolehlivě ochrání barvy před slunečním zářením, takže i po dlouhé době vypadá jako nový. Domek má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a nepříznivému počasí.

Rozměry produktu jsou 120*115*135 cm a jeho celková výška je 135 cm. Domeček umožňuje snadnou montáž a demontáž. Po rozložení nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Požitek ze hry v domku je umocněn prostorným interiérem, děti mají uvnitř mnoho místa na hraní. Hra v domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Hrají si hry na různé profese – pošťáci, zahrádkáři, kuchaři, přičemž získávají pocit zodpovědnosti. Rovněž se starají o to, aby byl domeček a všechny jeho součásti v co nejlepším pořádku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Vlastnosti

 • nadčasový zahradní domek
 • elektronický zvonek
 • plné uzamykatelné přední dveře
 • piknikový stolek s 2 lavicemi
 • rozšířená předzahrádka s květináči
 • letní kuchyňka se 17 doplňky
 • okapová roura s barelem a konvičkou
 • 1 stolek KidStool
 • realistický vzhled
 • vhodný do interiéru i exteriéru
 • pro chlapce i dívky od 2 let
 • odolná a maximálně stabilní konstrukce
 • anti UV filtr zachová zářivé barvy po dlouhé roky
 • celková výška 135 cm
 • prostorný pro hru více dětí
 • sametově jemný plast se zaoblenými hranami
 • špičkový francouzský výrobek
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu120*115*135 cm
Celková výška135 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení120*50*92 cm
Celková délka115 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné