Dřevěná didaktická kostka Shape Sorting Cube Eichhorn s 12 vkládacími kostkami od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěná kostka Shape Sorting Cube od německé značky Eichhorn je originální didaktická hračka pro chlapce a dívky již od 12 měsíců. Kostka je vyrobena z prvotřídního borovicového dřeva, vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky se zabaví při vkládání kostek do boxu s otvory různých tvarů a velikostí. V sadě se nachází 12 barevných kostek označených čísly a různými symboly, se kterými si děti procvičí jemnou motoriku, prostorové vidění a poznávají první čísla. Rozměry kostky jsou přibližně 15*15*15 cm, dá se snadno otevírat a je vybavena šňůrkou na snadné přenášení.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Vkládací hračka je vyhotovena v příjemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, pomáhají jim s rozlišením barev. Při vkládání kostek si rychle zlepší odhad velikosti jednotlivých kostek, mohou trénovat svou rychlost a reflexy. Díky tomu nabírají zdravé sebevědomí, učí se spolehnout na své vlastní síly a rychleji řeší jakékoliv úlohy. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, splňuje i přísná kritéria kvality, hračka je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná kostka s 12 vkládacími kostkami
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodná od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu14,5*14,5*14,5 cm
Celková výška14,5 cm
Rozměry balení48*35,5*32,5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.