Vařič Dohány s hrnci

Popis produktu

Dohány dětský vařič je moderní vařič pro každou správnou malou kuchařku, který nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Dětský vařič má krásnou žlutou barvu a moderní design, díky čemuž je téměř k nerozeznání od skutečného vařiče. Vařič pro děti je vyroben z kvalitního plastového materiálu, který je charakteristický vysokou odolností a bezpečností pro vaše dětičky. Společnost Dohány je evropský výrobce hraček pro vaše dětičky, se kterými si užijí spoustu zábavy.

Rozměry dětského vařiče spolu s doplňky do kuchyňky pro děti jsou 18*13*8 cm. Dětský vařič dodržuje přísné evropské standardy kvality a certifikáty bezpečnosti. Dětský vařič je proveden ve svěží žluté barvě. Obsahuje dva zelené knoflíky, se kterými se dá točit. Dětský vařič obsahuje dvě plotýnky, na kterých jsou položeny dva hrnce s pokličkou, ve kterých si může vaše malá kuchařka uvařit dobroty přesně podle své chuti a fantazie. Hrnce mají červenou a zelenou barvu a obsahují i ​​poklici na zakrytí.

Součástí výbavy je i vidlička, nožík a lžíce v zelené barvě a naběračka se šlehačem. Díky svým malým a šikovným rozměrům je dětský vařič vhodný i na cesty a vaše malá kuchařka si ho může brát kdekoli s sebou na hraní. Dětský vařič spolu s doplňky je ideální hlavně pro holčičky od 2 let. Dětský vařič nefunguje na baterie, jde jen o imitaci reálné dvouvařičem.

Doprava 79

Technické parametry

Rozměry produktu18x13x8 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné