Hra na suchý zip Spiderman Stop Ball Mondo průměr 21 cm

Popis produktu

Dětský tenis na suchý zip je zábavná hra pro nejmenší děti od 3 let. Tenis na suchý zip nebo hra Stop ball má komiksový motiv Spiderman, je tedy laděná v typických barvách červené a modré. Dětský tenis je vhodný pro děti od 3 let. Obsahuje dvě rakety a jeden míček. Rakety na stop ball mají průměr 21 cm a jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, děti se s nimi zahrají dlouhá léta. Míček na stop Ball je lehký, dobře letí a bez problémů se k raketě přilepí.

Stop Ball tenis na suchý zip si vaše děti pohodlně a jednoduše sbalí i na výlet, dovolenou nebo prázdniny. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Stop Ball je nová a oblíbená hra pro dva nebo více hráčů. Každý hráč si na ruku připevní Stop Ball raketu poutkem se suchým zipem. Dopřejte tuto skvělou hru i vašim dětem. Hráči stopballu se postaví proti sobě, házejí si míček a snaží se ji zachytit svou raketou, na kterou se míček suchým zipem přilepí. Hra nemá pevně stanovaných pravidla a může se hrát, jak uznají hráči za vhodné.

Ke hře dvou hráčů se může přidat i třetí hráč, který se postaví mezi hádžucich hráčů a bude se snažit míč chytit - na způsob populární hry "myš". Při hře s dětským tenisem se rozvíjejí pohybové schopnosti dětí, jemná motorika, reflexy a postřeh. Děti si začínají pěstovat lásku ke sportu, mohou se z nich stát velcí sportovci. Italská společnost Mondo se zabývá výrobou kvalitních dětských produktů z pěny, gumy a PVC a je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů či filmů nejen pro produkty v kategorii tenis na suchý zip.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in Italy
Rozměry produktu21 cm
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...