Domeček Fun Farm Starplast s plotem a střechou na jedné straně od 24 měsíců

Popis produktu

Starplast dětský domeček Fun Farm s plotem je krásný domeček pro děti od 2 let. Na stěnách dětského domečku se nacházejí krásné dekorace malých zahrádkářů, kteří se starají o svou zahrádku. Na zadním okně domku pro děti jsou otevíratelné okenice. Dvířka mají poštovní schránku a při dvířkách je vstup pro malého pejska. Domek má na jedné straně vybudován krásný, žlutý plot z desek, který je celý zastřešený šikmou střechou, čímž vzniká při domku malá terasa. V tomto prostoru si děti mohou udělat piknik s přáteli, nebo si zahrát oblíbené hry s přáteli. Hra v dětském domku rozvíjí u dětí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé.

Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Veselý domeček Fun Farm s plotem má půdorys 118*146 cm a výšku 127 cm a poskytuje dostatek prostoru pro hru i více dětí. Je vyroben z odolných a pevných plastů, které vám poslouží dlouhá léta a zajišťují stabilitu a bezpečnost dětského domečku. Veselé barevné provedení žluté, zelené a červené barvy perfektně zapadne do vaší zahrady či na dvůr.

Do dětského domečku se pohodlně vejde i více dětí, takže je vhodný pro sourozence či pro děti, které rády tráví čas na zahradě s kamarády. Dětský domeček se montuje a demontuje jednoduchým způsobem a proto pokud ho již nebudou děti používat, rozložený nezabírá mnoho místa. Tento dětský zahradní domek vykouzlí úsměv na tváři každého dítěte. Dětský domeček Starplast bude mít úspěch nejen u vašich dětí, ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Starplast je přední izraelský výrobce dětských hraček z plastu.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
Rozměry produktu118*146*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení130*109*14 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...