Puzzle Violetta Educa 200 dílků od 5 let

Popis produktu

Puzzle Violetta jsou puzzle pro děti s motivem postav z dětského seriálu Violetta od španělského výrobce Educa. Balení puzzle obsahuje 200 dílků. Puzzle Violetta jsou vhodné pro holčičky od 5 let. Motiv těchto puzzle je pestrobarevný obrázek, laděný do růžové a fialové barvy, s vyobrazením hlavních postav ze seriálu Violetta, který je u malých dívek velmi oblíbený. Dílky puzzle jsou vyrobeny z kvalitního kartonu, který je pevný, odolný a po sestavení vytvoří detailní a celistvý obrázek. Velikost obrázku po sestavení je 40 x 28 cm. Dílky mají své rozměry navrženy tak, aby byla manipulace s nimi co nejjednodušší. Puzzle se dají po sestavení opět rozložit a uložit zpět do krabice.

Skládání puzzle je velmi oblíbená činnost, pro jednotlivce nebo pro celou rodinu, a je populární po celém světě. Vhodně rozvíjí dětskou fantazii, představivost a manuální zručnost a pěstuje se jí smysl pro detail a koncentrace. Puzzle pro děti se po sestavení dají zafixovat lepidlem a následně dát do rámečku, pověsit na stěnu a pěkně tak zkrášlit dětský pokoj. Educa se specializuje zejména na výrobu puzzle a vzdělávacích her. Stejně také splňují bezpečnostní standardy evropské unie, takže jsou pro děti zcela bezpečné. V nabídce firmy Educa je množství krásných puzzle pro různé věkové kategorie, které rozhodně nemohou chybět ve vaší sbírce.

S puzzle Educa se již více nemusíte bát ztracených dílků. Až do 16 kusů dílků vám na vyžádání přes formulář zašle výrobce Educa bezplatně pro každé puzzle s velikostí nad 16 dílků. Nemusíte se tak obávat, že vaše puzzle bude nekompletní. Je to jedinečná služba španělského výrobce Educa, který se specializuje na puzzle a vzdělávací hry pro děti a dospělé.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Rozměry produktu40*28 cm
Rozměry balení31,5*21,5*4,5 cm
Dílky puzzle200
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.