Stavebnice Rychlá auta - železniční stanice Abrick Écoiffier s vlakem a autíčky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier stavebnice rychlá auta  železniční stanice Abrick je krásná, detailně propracovaná hračka, vhodná pro chlapce od 18 měsíců. Dětskou stavebnici tvoří železniční trať s vlakem a autíčky. Auta se dají převážet na vláčku, mají také spustivše rampu, aby mohli bezpečně projít po železnici. Dětská železniční stanice je velmi realistická, součástí je čekárna pro cestující, semafory a hodiny, aby cestující věděli, zda vlak přijíždí včas. Chlapci se s touto hračkou zabaví dlouhé hodiny, protože poskytuje mnoho možností na různé hry a vymýšlení dobrodružných příběhů. Stavebnice pro kluky má zajímavý jedinečný design, je to nadčasová hračka, kterou si zaručeně oblíbí každý kluk.

Stavebnice pro děti jsou veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí, ale mají obrovský význam při fyzickém i mentálním vývoji dítěte. Když děťátko plánuje, navrhuje, vymýšlí, staví a bourá všelijaké stavby a vymýšlí si k nim příběhy, rozvíjí při tom svou fantazii, představivost, kreativní myšlení. Když uvažuje nad tím, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, rozvíjí i své logické myšlení. Dále se prostřednictvím dětské skládačky rozvíjejí i pohybové dovednosti a jemná motorika, děti poznávají barvy a tvary, učí se o nových věcech. S dětmi můžete při hračce debatovat o významu dopravních prostředků, o tom jaké dopravní prostředky existují. Pokud tedy zakoupíte tuto pestrobarevnou skládačku svým malým snílek, postaráte se o to, aby se nikdy nenudili a při tom hravým způsobem rozvíjely.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier řiměřenou cenu. Také mu záleží i na ochraně přírody, proto je členem programů Eco Emballage a Der Grüne Punkt. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu78*64*26 cm
Hmotnost1,665 KG
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...