Koloběžka XL Transformers Robots in Disguise Movie Smoby dvoukolová, skládací s nastavitelnou rukojetí od 8 let

Popis produktu

Dětská koloběžka Smoby s motivem Transformers Robots má 2 kolečka a zajímavou kombinaci modré a černé barvy s potiskem Transformers. Je velmi praktická, protože se dá jednoduše složit a sbalit do kufru auta. Koloběžka je vhodná pro chlapce od 8 let, kteří milují adrenalin a ježdění na koloběžce. Má protiskluzová řídítka, které jsou zároveň sametově hebké na dotek. Výška řídítek se dá nastavit do 3 poloh, přizpůsobí se výšce dětí. Koloběžka Transformers Robots má celkovou výšku 97 cm. Zajímavý motiv, moderní kombinace barev, možnost jednoduchého sbalení na cesty, to vše jsou jedinečné součásti dětské koloběžky Smoby.

Dětská dvoukolová koloběžka je lehká, jezdí se na ní velmi jednoduše a pohodlně. Má větší kolečka o průměru 20 cm, které jsou chráněna proti proražení, v případě potřeby se dají jednoduše odmontovat a vyměnit za nové. Děti milují jízdu na koloběžce, protože je to vždy vzrušující zážitek a velmi zábavný způsob trávení volného času. Kromě toho se díky koloběžce děti učí udržovat rovnováhu, rozvíjejí pohybové dovednosti a motoriku. Koloběžka pomáhá posilovat svalstvo na končetinách a děti díky ní tráví čas na čerstvém vzduchu. Zároveň si děti trénují i postřeh a reflexy.

V zadní části koloběžky se nachází nožní brzda pro vyšší bezpečnost. Při jízdě na koloběžce se doporučuje používat ochranné pomůcky: chrániče na kolena, zápěstí, lokty a přilbu. Francouzský výrobce Smoby produkuje originální, bezpečné a kvalitní dětské hračky ze sametově jemného plastu. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 8 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu89*35*97 cm
Celková výška97 cm
Rozměry balení33*13*97 cm
Celková délka89 cm
Výškově nastavitelnéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,55 kg
Kola20 cm
Barvačerná
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné