Balanční kužel s polštářem Cosy BIG skluzavka-prolézačka-houpačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Popis produktu

Balanční kužel s polštářem Cosy je vynikající pohybová pomůcka, kterou využijí vaše děti od 12 měsíců i jako praktickou skluzavku. Tato multifunkční hračka od německého výrobce BIG zabaví chlapce i dívky při hře v interiéru i exteriéru. Balanční kužel stačí jednoduše převrátit dnem vzhůru a získáte originální skluzavku. Vyznačuje se prvotřídní evropskou kvalitou, kužel je vyhotoven z nejkvalitnějších plastových materiálů se zaoblenými hranami, poskytuje dětem bezpečnost a hodiny plné zábavy. Skluzavku můžete díky praktickým rozměrům kdekoliv umístit a dítě budete mít stále na očích. Kužel však nevyužijete pouze jako skluzavku, nabízí ještě řadu dalších aktivit.

Balanční pomůcku děti využijí i jako pohodlné sedadlo a zároveň prolézačku. Kužel umožňuje dětem i kolébání, houpání a točení, zahrají si v něm s hračkami. Během letních měsíců naplňte kužel vodou a získáte perfektní dětský bazének nebo, pokud vaše dítě touží po pískovišti, tak ho naplníte pískem. Tato nadčasová hračka byla vyvinuta tak, aby v nejvyšší míře rozvíjela schopnosti dětí. Poskytuje prostor na odpočinek i zábavu, děti si s ním i zacvičí. Při každé hře si zlepšují držení těla, smysl pro rovnováhu. Zpevňují si svalstvo na rukou i nohou, také se zvyšuje jejich obratnost a vnímavost při každé změně polohy.

Přednosti balančního kužele:

  • multifunkční využití – skluzavka, bazének, prolézačka, pískoviště a houpačka
  • příznivě ovlivňuje fyzický a psychický vývoj dítěte
  • kvalitní UV filtr zabrání vyblednutí barev
  • prvotřídní odolný plast
  • měkký textilní polštář (možnost praní do 40 °C)
  • nosnost 25 kg
  • pro děti od 1 do 5 let
  • využití v interiéru i exteriéru

Po každé zábavě přichází i čas na odpočinek. Na ten poslouží kvalitní textilní polštářek s tečkami, na kterém si dítě může i pospat. Tvar kužele připomíná náruč rodičů, dítě má pocit jistoty. Elegantní polštářek lze vyprat v pračce na 40 °C. Rozměry kužele jsou 75*72*24 cm, jeho výška je 24 cm a celková délka 75 cm. Jeho váha je 3 kg a nosnost až 25 kg. Balanční kužel je vyroben z plastu nejvyšší kvality, odolného vůči povětrnostním podmínkám. Jeho povrch je také chráněn UV stabilizátory, takže si zachová svůj krásný vzhled i po letech používání.

Německá značka BIG přináší dětem každý rok radost z nových a kvalitních hraček, které často získávají ocenění na mezinárodní úrovni. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné. Originální design, moderní výrobní postupy a hračky, které splňují požadavky dětí – to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodNěmecko
Rozměry produktu75*72*24 cm
Celková výška24 cm
Celková délka75 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Nosnost25 kg
Barvašedá
Set produktůNe
dárekECO400 pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné