Autíčko stavební Construction Majorette kovové délka 7,5 cm 6 různých druhů

Popis produktu

Stavební modely autíček Construction od francouzské značky Majorette potěší každé dítě a zejména chlapce od 3 let. Oficiálně licencované modely s kovovými karoseriemi přinášejí dětem realistické zážitky při hře na stavební konstruktéry a inženýry. Značka Majorette přináší dětem 6 různých modelů: nákladní automobil Mercedes-Benz Zetros, silniční válec Hamm H20i, bagr s pohyblivou lžící Liebherr R 936, nakladač Liebherr L 538 a nákladní automobil míchačka MAN. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký model máte zájem.

V případě nedostupnosti vybraných modelů lze poslat i podobnou variantu. Se stavebními autíčky Majorette si chlapci i dívky zahrají hry na povolání, mohou si je přidat k dalším stavebnicím a drahám, nebo si s nimi zahrají samostatně. Představují výbornou volbu i pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček o světoznámá stavební auta značky Volvo. Při hře s autíčky si děti rozvíjejí také jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a zářivé barvy nadchnou každé dítě, které si s nimi zahraje v interiéru i v exteriéru na pískovišti. Délka každého modelu je 7,5 cm.

Francouzská značka Majorette již dlouhá léta přináší dětem špičková autíčka a stavebnice, které si oblíbili i sběratelé na celém světě. Je partnerem velkých automobilových značek, takže dětem přináší licencované produkty vozů nejvyšší kvality. Hračky Majorette se vyznačují originálním francouzským designem, vysokou odolností a vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Široký sortiment produktů je zaměřen nejen na funkční hračky, ale také na sběratelské kousky, mezi kterými si vybere každý nadšenec do automobilů. Autíčka Majorette všestranně rozvíjejí každé dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Celková délka7,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.