Autíčko Fast & Furious Jada kovové s otevíratelnými dveřmi 6 druhů délka 13,5 cm 1:32

Popis produktu

Sběratelské autíčko s motivem Fast & Fuirous představuje skvělý dárek pro všechny sběratele a děti od 8 let. Model autíčka s kovovou karoserií o délce 13,5 cm okouzlí zejména kluky. Licencované autíčko s realistickými detaily je vybaveno otevíratelnými dveřmi. Nádherný model známý z filmů Rychle a zběsile přinese dětem krásné zážitky při každodenní hře. Uvedená cena platí za 1 model autíčka, při objednávce uveďte do poznámky, o jaký model máte zájem: oranžová Mazda RX-7, zelené Mitsubishi Lancer EVO, červená Mazda, černý Dodge Charger, McLaren 720S nebo Jeep Gladiator.

Model autíčka v měřítku 1:32 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka13,5 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.