Autíčko na dálkové ovládání RC Attack Captain America Marvel Jada terénní s odpružením délka 25 cm 1:14 od 6 let

Popis produktu

Autíčko na dálkové ovládání RC ve stylovém modrém provedení zaujme každé dítě a zejména chlapce od 6 let. Realistický RC model s licencí studia Marvel a motivem Avengers představuje skvělý dárek pro děti, které mají rády superhrdiny Kapitán Amerika. Praktické 2kanálové dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz, autíčko se dokáže hýbat dopředu-dozadu a vlevo-vpravo. Maximální rychlost terénního modelu s odpružením dosahuje 9 km/h, autíčko je vybaveno technologií USB nabíjení, součástí balení jsou také baterie do ovladače.

Terénní model v měřítku 1:14 má celkovou délku 25 cm, je vyroben z pevných a odolných plastů. Fanoušci Avengerů si vyzkouší svoji šikovnost a přesnost při řízení autíčka. Trénují si jemnou motoriku, učí se správně odhadovat vzdálenosti. Při objíždění překážek v interiéru si rozvíjejí také logické myšlení. Futuristický vzhled a nádherný design podněcují v dětech rozvoj kreativity a fantazie.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji hraček spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 let
Celková délka25 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.