Autíčko Batmobil Justice League Jada kovové s otevíratelným kokpitem a figurka Batman délka 22,5 cm 1:24

Popis produktu

Autíčko Batmobil DC potěší všechny nadšené sběratele modelů a děti od 8 let. Realistický model kovového autíčka o délce 22,5 cm zaujme každého kluka i kovovou figurkou Batmana o výšce 7 cm. Licencované autíčko v černém provedení je vybaveno otevíratelným kokpitem. Precizně vypracované detaily na autíčku a figurka filmového a komiksového hrdiny Batmana Justice League přinesou dětem při hře spoustu skvělých zážitků.

Model autíčka v měřítku 1:24 se vyznačuje prvotřídní kvalitou, vydrží ve vaší rodině dlouhá léta. Je výbornou volbou pro malé i velké sběratele, kteří by si rádi rozšířili svoji sbírku autíček. Při hře s autíčky Jada si děti rozvíjejí jemnou motoriku, fantazii a technickou představivost. Jejich realistický vzhled a originální barvy nadchnou každé dítě, hravým způsobem objevují automobilové značky a svět DC hrdinů.

Značka Jada patří mezi přední výrobce licencovaných a precizně vypracovaných figurek, odlévaných sběratelských předmětů a autíček s rádiovým ovládáním. Široký sortiment hraček v sobě spojuje vysokou kvalitu a cit pro detail, proto jsou vhodné pro děti každého věku. Všechny produkty jsou testovány a splňují přísná bezpečnostní kritéria. Výrobce Jada při vývoji produktů spolupracuje s největšími světovými značkami v oblasti zábavy, hračky potěší filmové a komiksové fanoušky.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 8 let
Celková délka22,5 cm
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.