Aquapark do vany Cotoons Smoby zelený od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby zelený Aquapark Cotoons je ideální dětská hračka do vany, která potěší každé dítě od 12 měsíců při večerním koupání. Hračka pro nejmenší děti do vany Aquapark je pevně přisátá na povrch vany nebo na obkládačky dvěma přísavkami. Malý Aquapark do vany se dá po koupání snadno odstranit a odložit. Uprostřed je pohyblivá sprcha, ze které po stisknutí žluté hvězdy teče voda i do velké oranžové mušle. V ní stojí a koupe se malá žabka Wabap. Po otočení kohoutkem pod mušlí, teče voda přímo na modrý točící se vodní mlýn, a z něho dopadá na vodní skluzavku, po které se žabka sklouzne přímo do vany.

Hračka pro děti do vany má na opačné straně Aquaparku velký trychtýř, přes který se dá napustit voda do kulatého velkého akvária. V akváriu plave malá červená rybka, kterou mohou děti pozorovat přes průsvitné sklo akvária. Dětská hračka Aquapark má pod okénkem na akváriu velký modré kbelík, který visí na háčku. Pomocí kbelíku dítě nalévá vodu do všech součástí této hračky do vany – sprchy, bazénu, mušle, mlýnu, skluzavky a akvária. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy.

Dětské hračky do vany, se kterými si dítě hraje při sprchování či koupání ve vodě, patří mezi velmi oblíbené hračky pro děti. Dětská hračka Aquapark je vyrobena z příjemného materiálu, který je určen na hru ve vodě. Jeho hrany jsou oblé a měkké, a tak je hra bezpečná. Hračka pro děti je vhodná od 12 měsíců. Smoby francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručičky. Koupání nikdy nebyla taková zábava jako s novým Aquaparkem Cotoons. Jeho rozměry jsou 30*8*25 cm.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu30*8*25 cm
Rozměry balení27*11*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,75 kg
Barvazelená
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.