Srneček na mazlení Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm z jemného měkkého textilu od 0 měsíců

Popis produktu

Srneček na mazlení z edice Animal Doll MiniKiss je vynikající hračka, vhodná pro všechny miminka od 0 měsíců. Francouzští designéři Smoby přinášejí nejmenším chlapečkům a holčičkám nadčasové zvířátko z jemného a měkkého textilu, které se stane jejich nerozlučným společníkem. Srneček má velikost 20 cm, jeho tělíčko je z hebkého textilu a hlavička s krásnými bílými tečkami na tváři je vyrobena z měkčeného plastu, který je zdravotně nezávadný. Srneček pro nejmenší se dá snadno rozprostřít, nožičky i ručičky mají na konci uzlíky pro jednodušší úchop. Realistický vzhled ihned upoutá pozornost dítěte a úsměv v kombinaci s velkými veselými očky si oblíbí na první pohled. Rodiče mohou při uspávání miminka vyprávět veselé příhody ze života zvířátek, zatímco dítě poslouchá se srnečkem v náručí.

Dětský srneček obsahuje klip, na který se dá připevnit dětský dudlík a sáček, do kterého se dá schovat, když dítě usne. Dudlík není součástí balení. Toto stylové zvířátko si děti mohou k sobě přivinout, mazlit se s ním, jeho povrch je měkoučký k dětské pokožce. Hned po porodu dítě intenzivně vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Srneček pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně, je to pro něj něco známého v novém cizím světě.

Hra s textilními hračkami je důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i textilní zvířátko od Smoby. S hračkou není problém ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Hračky Smoby jsou testovány, splňují i ty nejvyšší standardy. Tato textilní hračka pro nejmenší se může díky originálnímu francouzskému designu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého nejmenšího děťátka. Edice Animal Doll nabízí dětem i další mazlíčky, se kterými můžete potěšit miminka a rozšířit jejich sbírku – zajíčka a lišku.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška20 cm
Rozměry balení10*7*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,15 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.