Dřevěné zvířátko na tahání Push along Animal Eichhorn se zvonečky panda opička od 12 měsíců

Popis produktu

Dřevěné zvířátko na tahání Push along Animal od německé značky Eichhorn představuje vynikající dárek pro všechny chlapce a dívky již od 12 měsíců. Dřevěné zvířátko na tahání se šňůrkou je vyrobeno z kvalitního a odolného dřeva s jemným povrchem a v krásných barvách. Zvířátko je vybaveno i zvonečky, díky čemuž se budou vaše děti při hře ještě lépe bavit. Díky 4 kvalitním kolečkům si děti mohou táhnout zvířátko kamkoli za sebou. Při hře se učí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, rozvíjejí si fantazii a představivost. Uvedená cena platí za 1 kus, při objednávce uveďte, o jaké zvířátko máte zájem: panda nebo opička.

Hračky pro nejmenší jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální zvířátko v sytých barvách pomůže dětem s rozlišováním barev, zlepšují si jemnou motoriku. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky prvotřídnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva se dodržovaly nejvyšší standardy, hračka splňuje i přísná kritéria kvality, je bezpečná pro hru nejmenších dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěné zvířátko na tažení se zvonečky
  • 2 varianty: opička nebo panda
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 12 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu15 cm
Celková délka15 cm
ZvukovéAno
Hmotnost256 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.