Dřevěná stohovatelná zvířátka Stackable Farm Animals Eichhorn 14 dílů od 24 měsíců

Popis produktu

Dřevěná stohovatelná zvířátka Stackable Farm Animals od německé značky Eichhorn představují skvělou volbu pro všechny děti od 24 měsíců, které mají rády zvířátka a skládačky. Těšit se mohou na 14 kostek různých barev a tvarů, s motivy zvířátek na farmě, z nichž se snaží postavit co nejvyšší věž. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního březového a bukového dřeva, které je odolné a zároveň jemné na dotek. Veselé kostky vytvoří v dětském pokojíčku útulnou a kreativní atmosféru. Chlapci i dívky si vyzkouší svou šikovnost při skládání kostek, přitom si rozvíjejí jemnou motoriku, prostorové vidění a logické myšlení.

Dřevěné didaktické hračky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Stohovatelná zvířátka jsou vyhotovena v pestrých a sytých barvách, které jsou doporučeny u malých dětí, pomáhají jim s rozlišováním nových barev. Při ukládání jednotlivých částí mohou naplno realizovat a skládat zvířátka podle svých vlastních představ. Po každé dokončené stavbě získávají i sebedůvěru ve vlastní schopnosti. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, hračka splňuje i přísná kritéria kvality.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěná stohovatelná zvířátka
  • 14 dílů
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry produktu54 cm
Celková výška54 cm
Rozměry balení8,8*8,5*24,8 cm
Hmotnost475 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.