Sada 3 zvířátek na mazlení Animal Doll MiniKiss Smoby 20 cm z jemného měkkého textilu od 0 měsíců

Popis produktu

Sada zvířátek na mazlení z edice MiniKiss v sobě skrývá originální a nadčasová zvířátka – lišku, zajíčka a srnečka, které jsou vhodné pro všechna miminka již od 0 měsíců. Francouzští designéři Smoby přinášejí vašim nejmenším akční sadu zvířátek z jemného a měkkého textilu, které se stanou jejich nerozlučnými společníky. Mají velikost 20 cm, jejich tělíčka jsou z hebkého textilu a hlavičky s make-upem zvířátek na tvářičce jsou vyrobeny z měkčeného plastu, který je zdravotně nezávadný. Zvířátka pro nejmenší se dají snadno rozprostřít, nožičky i ručičky mají na konci uzlíky pro jednodušší uchopení. Krásné barvy a veselý úsměv v kombinaci s veselýma očima si získají děti na první pohled. Rodiče mohou při uspávání miminka vyprávět příhody ze života zvířátek, zatímco dítě poslouchá se zvířátkem v náručí.

Každé textilní zvířátko obsahuje klip, na který se dá připnout dětský dudlík a sáček, do kterého se dá schovat, když dítě usne. Dudlík není součástí balení. Zvířátka si děti mohou k sobě přivinout, mazlit se s nimi, jejich povrch je měkoučký k dětské pokožce. Hned po porodu dítě intenzivně vnímá a zapamatuje si vůně a pachy, které ho obklopují. V prvních týdnech po narození je důležité naučit dítě, aby rozeznalo svou vlastní vůni, aby si bylo vědomo své vlastní existence ve světě. Zvířátko pro nejmenší zachycuje jedinečnou vůni děťátka, takže tím, že má dítě hračku u sebe, má jistotu, cítí se bezpečně, je to pro něj něco známého v novém cizím světě.

Hra s textilními hračkami je důležitá pro vývin každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodné i textilní zvířátko od Smoby. S hračkou není problém ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Hračky Smoby jsou testovány, splňují i ty nejvyšší standardy. Sada textilních hraček pro nejmenší se může díky nadčasovému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu stát mazlíčkem každého dítěte.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší dětem ty nejkvalitnější hračky s originálním designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková výška20 cm
Rozměry balení10*7*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,15 kg
Set produktůAno
gift SS2024SM220304 Fľaška Natur,SM220357 Fľaška
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.