Sada 8 zvířátek na kolečkách Sweet Planet Smoby + 1 zdarma 7cm od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby zvířátka Sweet Planet jsou veselé zvířátka na kolečkách, které jsou vhodné od 12 měsíců. V balení naleznete spolu 9 usměvavých zvířátek, z nichž je každé něčím jedinečné a zajímavé. Patří k nim nenasytná kravička Lila, pomáhající pejsek Ned, tichý medvídek Zena, stydlivý ježek Lenny, dobrodružná myška Elly, parádnice kočička Bella s rodinkou a rychlá zaječice Mina. Hračky skvělým způsobem podněcují a rozvíjejí dětskou fantazii a kreativitu, protože nejmenší děti si mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy pro své oblíbené zvířátka na kolečkách. Souprava dětských hraček přichází v praktické krabičce, do které se hračky dají uložit, když se s nimi děti nehrají.

Zvířátka na kolečkách mají rády všechny nejmenší dětičky, které rády pozorují, jako hračka reaguje na jejich dotyk. Orientují se tak na vnější svět, rozvíjí se logické a prostorové myšlení. Plastové dětské hračky také přispívají k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností. Objevují a poznávají barvy a tvary, rozvíjí se hmatová citlivost nejmenších dětí. Zvířátka jsou lehoučké a hebké na dotek, snadno se s nimi manipuluje. Souprava 9 veselých zvířátek s výškou 7 cm je ideální dárek i pro vaše děťátko, pokud chcete, aby se rozvíjela jeho inteligence a vzdělávalo se hravým způsobem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce úžasných plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu7*5,5*5,5 cm
Rozměry balení29*8*26 cm
Hmotnost0,70 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné