Sada 8 zvířátek Eden Planet Smoby na kolečkách + 1 zdarma 7 cm od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby zvířátka Eden Planet jsou veselé zvířátka z džungle a farmy na kolečkách, které jsou vhodné od 12 měsíců. V balení naleznete spolu 9 usměvavých zvířátek za cenu 8, z nichž je každé něčím jedinečné a zajímavé. Patří k nim opička, zebra, hroch, lev, panter, kravička, slepička, ovečka a pejsek. Hračky skvělým způsobem podněcují a rozvíjejí dětskou fantazii a kreativitu, protože nejmenší děti si mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy pro své oblíbené zvířátka na kolečkách. Souprava dětských hraček přichází v praktické dárkové krabičce, kterou můžete obdarovat své nejdražších.

Zvířátka na kolečkách mají rády všechny nejmenší dětičky, které rády pozorují, jako hračka reaguje na jejich dotyk. Orientují se tak na vnější svět, rozvíjí se logické a prostorové myšlení. Plastové dětské hračky také přispívají k rozvoji jemné motoriky a pohybových dovedností. Objevují a poznávají barvy a tvary, rozvíjí se hmatová citlivost nejmenších dětí. Zvířátka jsou lehoučké a hebké na dotek, snadno se s nimi manipuluje. Souprava 9 veselých zvířátek s výškou 7 cm je ideální dárek i pro vaše děťátko, pokud chcete, aby se rozvíjela jeho inteligence a vzdělávalo se hravým způsobem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce úžasných plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu7*5,5*5,5 cm
Rozměry balení29*8*26 cm
Hmotnost0,67 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné