Zvěrolékařský vozík s pejskem Medical Écoiffier s infuzí a 15 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Zvěrolékařský vozík s pejskem Medical je nejnovější hračka pro všechny děti od 18 měsíců, které se rády starají o zvířátka a chtěli by si vyzkoušet práci zvěrolékaře. Plně vybavený veterinářství stolek obsahuje sadu 15 doplňků, mezi nimiž se nachází infuze, injekční stříkačka, teploměr, sádra na tlapku, ochranný límec, rentgen, reflexní kladívko, stetoskop, otoskop a další doplňky, které jsou nezbytné při ošetřování domácích mazlíčků. Realistická veterinární stanice obsahuje i přepravní box spolu s krásným hnědým plyšovým pejskem, kterého si děti zamilují na první pohled a na kterém si vyzkouší své pečovatelské schopnosti. Vyšetří pejska, přičemž mají k dispozici monitor s obrázkem zdravotních komplikací, které odhalí právě rentgen. Vozík má ve spodní části praktický úložný prostor, do kterého se dá uložit přepravní box.

Díky nízké váze pouhých 1,82 kg se dá dětská veterinářské stanice snadno přenášet a umístit tam, kde je nejvíce potřeba. Dětský vozík pro malé veterináře je vyroben z kvalitního plastu. Všechny hrany této u dětí oblíbené hračky jsou zaoblené, a proto je pro hru dětí maximálně bezpečný. Děti si zahrají hry na profesi zvěrolékařů, přičemž se přibližují světu dospělých, učí se odpovědnosti, rozvíjejí si svou kreativitu a fantazii. Naučí se pomáhat zvířátkům, zajímat se o své okolí. Zlepšují si jemnou motoriku, logické myšlení a naučí se rychleji rozhodovat v důležitých situacích.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu41*28*61 cm
Celková výška61 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,82 kg
Barvatyrkysová
Set produktůNe
dárekECO2881 zdravé potraviny
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné