Zubní pasta s kartáčkem Clean Teeth Ma Corolle pro 36 cm panenku od 4 let

Popis produktu

Jedinečná zubní pasta s kartáčkem Clean Teeth pro panenku Ma Corolle se postará o zářivý úsměv a zdravé zoubky panenky! Jako jediný eshop na trhu dotáhneme hru s panenkou do dokonalosti díky tomuto skvělému doplňku z dílny značky Corolle. Tato úžasná souprava sestávající z růžového zubního kartáčku, růžového poháru na vodu a zubní pasty promění hru s panenkou na překrásný zážitek. Díky zubnímu kartáčku s ergonomickou rukojetí a pastě si děti mohou mýt zuby spolu s panenkou, takže si rychle a hravě osvojí základní hygienické návyky. Dokonale propracovaná zubní kartáček s doplňky vypadá jako skutečná a je jako stvořená pro panenku Corolle s velikostí 36 cm a do rukou vašich dětí padne jako ulitá.

Realisticky působící zubní pasta s kartáčkem a sklenicí pro panenku Corolle přinese dětem množství nových podnětů. S růžovou soupravou na mytí zubů se děti postarají o zoubky panenky vždy a všude. Dokonale propracované detaily tohoto doplňku pro panenku a prvotřídní materiály zpestří každou hru s panenkou. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení.

Vlastnosti

  • růžová zubní kartáček s pastou a sklenicí
  • pro panenku s velikostí 36 cm
  • od 4 let
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 4 let
PůvodDesigned in France
Barvarůžová
Vhodné pro panenku36 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné