Zpívající plyšový králíček Colors-Musical Baby Doudou Rabbit Kaloo 37 cm v dárkovém balení pro nejmenší

Popis produktu

Kaloo plyšový králíček Colors-Musical Baby Doudou Rabbit je krásná zpívající hračka pro nejmenší děti od 0 měsíců. Má velikost 37 cm, po stisknutí začne hrát hudbu, nejmenší děti se s ní zabaví na dlouhou dobu. Poslechem melodií zajíčka se rozvíjí dětský sluch, dítě se orientuje na vnější, zatím neprozkoumaný svět. Plyšový zajíček hýří barvami, má u sebe malou kamarádku sovičku, upoutá dětské oči, je jemný a hebký k dětské pokožce. Dětská hračka pro miminka zachycuje jedinečnou vůni děťátka, což je velmi důležité v prvních týdnech života, protože dítě se díky tomu při hračce cítí bezpečně, uvědomuje si svou existenci ve světě. Plyšová hračka pro nejmenší je zabalena v pěkné dárkové krabičce, takže jí můžete obdarovat své nejbližší.

Hra s plyšovými hračkami je důležitá pro vývoj každého dítěte, zvyšuje aktivitu jejich mozku, formuje jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních týdnech po narození je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk a na vzbuzení této citlivosti je vhodný i zajíček Kaloo. Pro nejmenší děti se doporučují na hraní hračky hýřící barvami, protože ze začátku nevnímají úplně všechny barvy spektra a pestré barvy jejich zaujmou dříve. Takovou barevnou hračkou je i plyšový zpívající zajíček. Při hračce není problémem ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována a splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 16 let zabývá výrobou měkoučkých plyšových hraček s jedinečným designem, z kvalitních materiálů. Dětské hračky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu, dokonalost a jedinečnost. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí při hračkách Kaloo dobře a bezpečně. Dětská hračka se dá velmi pohodlně čistit, doporučený způsob čištění je praní při 30°, pak je třeba nechat ji volně usušit.

Vlastnosti

  • hebká měkká hračka z plyše
  • vhodná pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • pestrobarevné provedení
  • po zmáčknutí hraje pěkné melodie
  • velikost 37 cm
  • ideální na mazlení a rozvoj sluchu nejmenších dětí
  • v dárkovém balení
  • praní při 30°
  • splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
  • francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu37 cm
Rozměry balení12,5*19,5 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné