Zmrzlinárna Hravá kuchařka Chef Ice Cream Factory Smoby recepty a formy na výrobu zmrzliny a nanukov od 5 rokov

Popis produktu

Zmrzlinárna Hravá kuchařka z dílny francouzských designérů Smoby přinese vašim dětem od 5 let chladivé potěšení v podobě sladkých pochoutek! Kompletní sada na výrobu zmrzlin a nanuků obsahuje všechny potřebné doplňky a formičky, se kterými si dítě zahraje na povolání zmrzlináře. Využije přitom silikonové formičky v 2 různých tvarech, 8 plastových tyčinek, naběračky, 1 velkou lžičku, kuchařskou stříkačku se 3 vyměnitelnými nástavci, 3 uzavíratelné nádoby na příchutě, 1 mísa s víkem, ruční míchač, citrusový odšťavovač, poličku na vyložení zmrzlin a kuchařskou knížku s recepty. Pro vytvoření zmrzlin stačí smíchat požadované přísady, nalít směs do formiček a vložit je do mrazničky.

Při výrobě zmrzlin lze použít ingredience, které nejsou součástí sady – kondenzované mléko, smetana, vanilkový extrakt, ovocná šťáva, kokosové mléko, koncentrovaný ovocný sirup. Malí kuchaři a kuchařky mohou při přípravě zmrzlin postupovat podle vlastních nápadů, uplatnit svou fantazii a představivost. Spolu se sourozenci a kamarády mohou soutěžit o to, kdo vytvoří nejkrásnější zmrzliny, přičemž jim při výrobě mohou asistovat i rodiče a kdykoliv jim poradit. Naučí se správný postup při přípravě sladkých pochoutek, zjistí, na co slouží jednotlivé pomůcky. Originálním způsobem si tak rozvíjejí logické myšlení a zručnost při práci s potravinami. Přibližují se světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti a učí se trpělivosti.

Smoby už dlouhá léta přináší dětem hračky s pravým francouzským designem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a nadčasového vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*26*25 cm
Celková výška25 cm
Rozměry balení45*15*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,45 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.