Dřevěná zmrzlinárna s úsměvem Scoops and Smiles Tender Leaf Toys5 druhů kornoutů se zvířátky 5 druhů kornoutů se zvířátky

Popis produktu

Dřevěná zmrzlinárna s úsměvem Scoops and Smiles byla navržena špičkovými designéry značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a potěší chlapce i dívky již od 3 let. Tradiční britský design s jemnými a propracovanými liniemi a jemné růžové barvy na zmrzlinárně působí na děti příjemným, útulným dojmem a zároveň v nich probouzejí kreativitu a fantazii. Díky konstrukci z pevného a odolného dřeva vydrží malým zmrzlinářům dlouhá léta, využije ji i další generace dětí. Díky praktickým rozměrům 33*12*26 cm se dá snadno přenést na jakékoliv místo.

Originální dřevěná zmrzlinárna je vybavena 5 dřevěnými zmrzlinovými kornouty s ozdobenými barevnými kopečky zmrzliny s úsměvy. Dají se snadno uspořádat do stojanu, pod kterým je jméno každé zmrzliny podle zvířátek. Nad nimi se nachází růžovo-bílá plátěná stříška, která je chrání před sluníčkem. Děti si s touto vynikající sadou zahrají hru na povolání zmrzlináře, nabídnou skvělou zmrzlinou sobě a s svým kamarádům. Při manipulaci s dřevěnými dílky si procvičují jemnou motoriku, také si rozvíjejí logické uvažování, jazykové a komunikační schopnosti, přibližují se světu dospělých.

Při výrobě bylo použito pečlivě opracované dřevo, díky kterému se dětem dostane do rukou produkt nejvyšší kvality. Jemné linie zmrzlinárny v dětech probouzí estetické cítění, rozvíjejí si svou představivost a fantazii. Zmrzlinárna pro děti v sobě nese poselství jedinečného britského designu a vytváří neopakovatelnou atmosféru, na níž mají zásluhu i osvědčení řemeslníci. Děti při hře se zmrzlinárnou s doplňky objeví množství herních kombinací, budou mít svůj vlastní prostor na seberealizaci a kreativní činnost.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová dřevěná zmrzlinárna se stříškou
  • 5 druhů zmrzliny
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu33*12*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení23*5*33 cm
MagnetickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,78 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.