Život na Marsu dřevěná sada Life On Mars Tender Leaf Toys město pro kosmonauty 16dílná sada

Popis produktu

Fascinuje vaše dítě vesmír, rádo objevuje a zkoumá nové věci? Dřevěná sada Život na Marsu je vynikající dárek pro všechny zvědavé a neposedné děti od 3 let, které budou nadšené z bohaté 16dílné soupravy doplňků, se kterými si postaví vlastní vesmírné město na planetě Mars. Čeká na ně krásná komunikační věž, obytný prostor pro kosmonauty, plantáž pro pěstování rostlin, vesmírná vozidla a nechybí ani vesmírné rakety či UFO. Tuto perfektní sadu navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii. Je vyrobena z prvotřídního dřeva, vydrží vašim nejmenším dlouhá léta a potěší i další generace.

Nádherné syté barvy a pravý britský design na dřevěné soupravě podněcuje rozvoj fantazie a kreativity, probouzejí zdravou dětskou zvědavost. Dítě se začne zajímat o vesmír, bude se připravovat na povolání kosmonauta a spolu se svými sourozenci a kamarády budou vymýšlet příběhy o dobrodružstvích ve vesmíru a řešit různé problémy. Naučí se improvizovat a logicky přemýšlet, jakým způsobem zajistí přežití kosmonautů a komunikaci s neznámou civilizací, přičemž budou mít na starosti i výzkumné expedice, při kterých zkoumají okolní prostředí.

Dřevěné město pro kosmonauty je produkt nejvyšší kvality, který vytvoří při hře neopakovatelnou atmosféru. Každý z dílů je precizně vypracován do nejmenších detailů, děti budou každý den objevovat nové herní možnosti při vytváření příběhů a dobrodružství. Umělecké ilustrace na doplňcích v sobě nesou poselství tradičních britských tradic, rozvíjejí v dětech estetické cítění, učí se dívat na věci svým vlastním pohledem, nabírají sebevědomí a kreativně se realizují. Hladký povrch z pečlivě ošetřeného dřeva a použité zdravotně nezávadné barvy zaručují dětem při hře bezpečnost a mohou se směle pustit do víru vesmírných zážitků.

Hlavním záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti

  • dřevěné město na Marsu
  • 16dílná souprava s figurkami a doplňky
  • elegantní britský design
  • vícegenerační hračka 
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Velké Británii
Rozměry produktu45*44*19 cm
Celková výška19 cm
Rozměry balení26*9*39 cm
Celková délka45 cm
Balení v kartonu A/NAno
Dílky puzzle16
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.