Jídelní židle s autosedačkou a houpačkou Powder Pink Maxi Cosi&Quinny Smoby trojkombinace s bezpečnostním pásem

Popis produktu

Jídelní židle s autosedačkou a houpačkou Powder Pink z edice Maxi Cosi&Quinny od francouzského výrobce Smoby je skvělá 3kombinace hraček, která potěší všechny děti a zejména holčičky již od 3 let. Při péči o svou oblíbenou panenku využijí jídelní židli s výškou 72 cm na krmení panenky, pak židli jednoduše upraví na pohodlnou houpačku, v níž mohou panenku po chutném obědě houpat a uspávat. Při cestování se mohou spolehnout i na autosedačku s ergonomickou rukojetí, takže se s panenkou odvezou i v autě, přičemž je chráněna i bezpečnostním pásem proti vypadnutí. Multifunkční doplněk je určen pro panenky s maximální výškou 42 cm.

Kombinace jídelní židle, autosedačky a houpačky je vyrobena z kvalitních a pevných plastů, prvotřídní kovová konstrukce umožňuje dětem jednoduchou manipulaci při každodenní hře s panenkou. Jemné růžové provedení s tmavou konstrukcí působí elegantně a nadčasově, dětem se zalíbí na první pohled. Různé alternativy využití doplňku pro panenky přináší dětem více radosti ze hry, a ještě realističtější zážitek. Holčičky si rády hrají na maminky, starají se o panenky jako o vlastní děti. Hravým způsobem si rozvíjejí jazykové a komunikační schopnosti, jemnou motoriku, city a smysl pro péči. Panenka není součástí balení.

Smoby je špičkový francouzský výrobce, který již desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky. Plast na hračkách je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu43*41*72 cm
Celková výška72 cm
Rozměry balení35*25*51 cm
Celková délka43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku32 - 42 cm
Set produktůNe
gift SS2024ECO787 Vanička s nočníkom
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.